Matrak Forum
 18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir Uyeols10

Matrak Forum
 18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir Uyeols10

Matrak Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir

YazarMesaj
Admin
Patron
Patron
Admin

Rap : 10049
Teşekkür puanı : 3

18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir Empty
MesajKonu: 18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir    18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir I_icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 3:24 pm

Rampada sollama beni, düzlükte ezerim seni
Gigabyte’lar dolusu veriye sahip oyunlar ve onların yeni ev sahipleri DVD’ler... Fazla uzağa gitmeye gerek yok, geçtiğimiz yıla kadar oyunlar genelde iki CD olarak piyasaya çıkardı. Yavaş yavaş CD sayısının artması ile çözüm ucuzlayan DVD medyaları ile sağlandı. 3-4 Gb sınırında dolaşan oyunlar eskisi kadar büyük görünmemeye başladı gözümüze. Yıllardır artan veri boyutuna direnen, ısrarla oyunu sattıranın büyüklüğü olmadığını kanıtlamaya çalışan tek bir yapım mevcut: 18 Wheels of Steel, namı diğer Hard Truck.

Keramet oyunun büyülüğünde değil

18 Wheels of Steel geleneği bozmuyor ve zamanının en az veri boyutuna sahip oyunu olarak piyasaya çıkıyor. Son versiyonlarında 90-150Mb derken, Haulin 350Mb olarak karşımıza çıkıyor. Her zamanki gibi oyunumuzun amacı aynı: Yük taşımacılığı. Haulin’de de Amerika eyaletleri arasında istediğimiz kargo yükünü kamyonumuza yüklüyor ve yerine ulaştırmaya çalışıyoruz. Yapımdaki bir yenilikte, genel olarak kargoların artık zaman limitli taşınmaması. Önceki versiyonlarda panik halinde bir yandan direksiyon salladığımı, bir yandan da uyku, mola, benzin alma gibi aktivitelerle kargoyu zamanında ulaştırıp ulaştıramayacağımı hesapladığımı hatırlıyorum. Önceki oyunlarda bir açıkta bu noktada patlak veriyordu. Özellikle şehir gibi yerlerde sıkça rastladığınız, kırmızı ışıkların hepsinde beklemeye kalkarsanız kargo asla vaktinde yetişmiyordu.

Sistem Gereksinimleri

Windows 98/ME/2000/XP
Pentium 4 1.4 Ghz or 100% compatible
256 MB RAM
540 MB HD Space
64 MB DirectX/Direct3D and T&L compatible video accelerator card
DirectX 9.0c or later
DirectX compatible sound card
Mouse
CR-Rom drive

NOT: OYUN TARAFIMDAN DENEMİŞTİR.KENDİ ÇEKTİĞİM 2 TANE RESİM EKLEDİM AŞAĞIDA BAKABİLİRSİNİZ.ARKADAŞLAR OYUN .İSO DUR SANAL SÜRÜCÜYE TAKIP KURABİLİRSİNİZ.TÜRKİYE MODU İÇİNDE VARDIR.

OYUNDAN ÇEKTİĞİM RESİMLER

18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir 18-wheels-of-steel-haulin_14

18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir 211vd3

18 Wheels of Steel Haulin + Türkiye Modu Full Download indir 18-wheels-of-steel-haulin_12

Rar şifresi yoktur.

ARKADAŞLAR OYUN KURULDUĞUNDA TÜRKİYE MODU İLE GELMİYOR MODU SONRADAN YÜKLEMENİZ GEREKİYOR.DOSYA İÇİNE KOYDUM ZATEN.ORADAN BULABİLİRSİNİZ.EXTRA TR PATCH ADINDA KLASÖRÜN İÇİNDE VAR TR'Yİ KURUN SONRA MODLU OLACAKTIR İYİ OYUNLAR.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hard Truck 18 Wheels of Steel (TEK LİNK+Kendi Uploadım+Full)
» Assassin's Creed 2 - II Tek Link İndir - Full Download - Full Oyun
» R.U.S.E - 16 Part - Full Oyun İndir
» Risen - 5 Part - Full Oyun İndir
» Rollcage - Full - Oyun indir - Download - Yükle