Öncelikle Bilgisayarınızda Yüklü Olan War Rock Kaldırın.

Oyunu Yüklü Olduğu Klasördeki "uninstall" Simgesine Tıklayarak Kaldırabilirsiniz.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler Screenhunter3m

Adım I

Öncelikle Bu Programı Yükleyin.
[size=16]Tıkla İndir

Jotti

Yüklediten Sonra Resimlerde Olan Seçenekleri Tıklayın.

Daha Sonra "Birimleri Denetle " Seçeneğine Tıklayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler Screenhunter9f

Denetleme Bittkten Sonra "Sorunları Çözümle" Seçeneğine Tıklayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler Screenhunter4q

Adım II

Daha Sonra Görev Yöneticisini Çalıştırın."Dosya>>YEni Görev Çalıştır" Seçeneğine Tıklayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler Screenhunter8i

Gelen Ekrana "Prefetch" yazın ve "Tamam " Seçeneğine Tıklayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler Screenhunter9o

Gelen Ekranda Baya Bir Dosya Kalabalığı olur.

Windows Xpde "Layout.ini" Dosyası , Windows 7 ve Windows Vista da İse "ReadyBoost" Dosyası Hariç Diğer Tüm Dosyaları Silin.

Not:Bazen "layuot.ını" ve "ReadyBoost" Dosyası olmayabilir.Sadece Gereksiz Dosyalar Olur Hepsini Silin.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler Screenhunter10

Daha Sonra Oyunu Yeniden Yükleyin.Bütün Patchlerin Dolmasını Bekleyin.

Adım III

Bütün Patchler Yüklendikten Sonra " C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\Data Ve System " Dosaysını Belgelerim'e Kopyalayın.

War Rock Hacklerinin Oyundan Uzun Süre Atmaması İçin Gerekli Yöntemler Screenhunter5f

Warrockta Hack Acınca "Hack Detected " veya "Warrock.Exe " Ya da "Oyundan Sık Sık Atınca " Bunları Yapın.

"C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\Data"
ve "C:\Program Files\GamersFirst\War Rock\System" Dosyasını Silin.

Daha Önceden Belgelerim ' e Kopyaladığınız "Data" Ve "System" Dosyasını C:\Program Files\GamersFirst\War Rock" Yeniden Kopylayın.

Daha Sonra "Adım I " Ve " Adım II " Günde Bir Defa Ve "Her Hack Detected" Hatasında Yeniden Yapınız.

Artık Hackler Çok Çabuk Oyundan Atmaz.
[/size]

İsterseniz Bana Ait Olan İnjektörle Açabilirsiniz Hackleri.

İnjektör Dowland
Jotti

Emeğe Saygı

Lütfen Uygunsuz Ve Sinir Bozucu Yorumlar Yapmıyalım.
Bu Yöntemler Bir Cok Arkadaşıma Öğrettim Ve Hepsinde İşe Yaradı.